Vracíme se do "normálu"

12/06/2020

Děkujeme všem našim klientům a partnerům za důvěru, podporu a spolupráci. Uplynulé období v souvislosti s pandemií COVID 19 byly pro nás další zkouškou, ve které jsme obstáli. Bez nutnosti zastavení nebo významného omezování výstavby. Podařilo se to i díky našemu strategickému finančnímu partnerovi BHM group a.s., který koncem loňského roku přistoupil do našeho projektu Senior Resort Štěpánka.

BHM group a.s. je soukromá investiční společnost založená a majoritně vlastněná Tomášem Krskem. Záměrem skupiny BHM je být silným partnerem zejména českým firmám, které rozvíjí vlastní know-how a vytvářejí vysokou přidanou hodnotu. BHM disponuje týmem profesionálů se zkušenostmi z různých oborů a jednotným cílem - rozvíjet společnosti, kterým se věnuje. BHM má za sebou řadu úspěšných akvizic a rozvojových projektů, významně investuje do technologických start-upů a pomáhá jim s obchodem a expanzí do zahraničí. Dále podporuje také vzdělávání studentů na technologických univerzitách a rozvoj nových projektů z vědeckotechnického prostředí. Novou oblastí, kde BHM investuje, se stávají právě nemovitosti vč. zájmu o podobné projekty jako je Senior Resort v Mladé Boleslavi.

Zástupce investora BHM a zároveň místopředseda představenstva, František Vladař významně posílil management projektu Senior Resort Štěpánka, kde už působí Bohumil Mach, předseda představenstva Bytového družstva seniorů Mladá Boleslav a Martin Šumbera, jednatel RESORT BUILDING s.r.o., generálního zhotovitele projektu Senior Resort Štěpánka. Více o nás zde.

Všichni tři představitelé Senior Resortu byli osloveni redakcí www.mladaboleslav.cz, aby se vyjádřili, jak se nedávné vládní opatření a celková situace dotkla jejich práce. Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Vracíme se do
Aktuality - výpis všech
Chcete se zeptat na podrobnosti?Domluvte si s námi schůzku

Jsme si vědomi, že rozhodnutí o novém bydlení je pro vás důležitým životním krokem. Proto vám rádi odpovíme na jakékoliv dotazy.
Těšíme se na vás.