Průvodce výstavbou

02/08/2020

Přemýšlíme, jak lépe bychom vám přiblížili vše, co se na stavbě děje, když vás sem ještě nemůžeme vzít. A tak přijměte pozvání alespoň na foto prohlídku. Provedou vás naši kolegové, co nyní na stavbě pracují. Každý vám něco ukáže zrovna tam, kde aktuálně je.

A co v těchto horkých dnech dělají? Využívají chladnějších míst uvnitř resortu Štěpánka - pokračují s odbedňováním železobetonové konstrukce a provádí vnitřní vyzdívky nenosných příček. Posuďte sami, jak jim jde práce od ruky a jaké zelené výhledy jim nabízejí zatím prázdné pokoje.

Když zmizí venkovní les železných stojek, hned je pohled na vnější kabát některých budov zajímavější, co říkáte? Tento stav ale nebude trvat dlouho, brzy zaplní okenní otvory okna a dveře. Vzhledem k tomu, že jsme teprve v první třetině doby výstavby, to vůbec není špatný stav.

Kolegové, kteří neměli to štěstí dělat ve stínu, pokračovali např. v pokládce přívodních tras venkovního hlavního elektrického napájení nebo betonovali strop nad 4. nadzemním podlažím.

Průvodce výstavbou
Aktuality - výpis všech
Chcete se zeptat na podrobnosti?Domluvte si s námi schůzku

Jsme si vědomi, že rozhodnutí o novém bydlení je pro vás důležitým životním krokem. Proto vám rádi odpovíme na jakékoliv dotazy.
Těšíme se na vás.