Naši klienti si už vybírají barvy a materiály

23/08/2020

Naši klienti si v uplynulých měsících vybírali ze široké škály obkladů, dlažeb a vinylových podlah. Protože je těžké odhadnout budoucí vládní protikoronavirová opatření a jejich případné důsledky, zvolili jsme do Senior Resortu Štěpánka prémiové produkty vyráběné převážně v České republice.

V případě keramických obkladů a dlažeb máme pro seniory elegantní a nadčasové velkorozměrové rektifikované dlaždice. Jsou od renomovaného výrobce RAKO s prověřenou kvalitou a tradicí přes 140 let. Koupelny jsme pro seniory navrhli v prostorném, designově čistém a funkčním bezbariérovém standardu tak, aby si v budoucnu mohli prostor sami doladit pomocí dalších doplňků nebo vlastního vybavení.

Formáty, odstíny a materiály vinylových podlah, dveří, sanitární techniky, elektrotechniky a všeho ostatního volíme tak, aby vše bylo v designovém souladu a odpovídající kvalitě a aby si naši senioři mohli vytvořit ze standardů útulný a příjemný domov.

Máme radost, když dostáváme podobnou zpětnou vazbu na svou práci, jako např. od našeho klienta Davida P.: „Děkuji moc za péči a pomoc při výběru. S tak rozsáhlou základní nabídkou jsem se na rezidenčním trhu ještě nesetkal. Ať to tak jde dále.“

Naši klienti si už vybírají barvy a materiály
Aktuality - výpis všech
Chcete se zeptat na podrobnosti?Domluvte si s námi schůzku

Jsme si vědomi, že rozhodnutí o novém bydlení je pro vás důležitým životním krokem. Proto vám rádi odpovíme na jakékoliv dotazy.
Těšíme se na vás.