Bankovní financování podepsáno

12/09/2020

Poslední dny a týdny byly pro nás na projektu seniorského bydlení v Mladé Boleslavi ve všech ohledech nesmírně hektické a současně taky velmi úspěšné. Pokračují další proměny naší stavby a čilý stavební ruch je i ve vnitřních částech všech budov. Železářům, tesařům a betonářům jsou neustále v patách zedníci dokončující vnitřní příčky a za nimi montážníci oken. Na konstrukčně dokončených střechách bytových částí pokládáme první vrstvy střešní izolace, osazujeme střešní vtoky a pokračujeme svody. Na stavbu nastoupili elektrikáři a instalatéři. Potřebnou stavební připravenost si kontrolují fasádníci a specialisté na vnitřní sádrové omítky. Další podobu dostanou i podzemní garáže díky budované sjezdové rampě. Rampa bude vyhřívaná pro bezproblémové vjezdy a výjezdy z garáží v zimě. Venkovní technická infrastruktura zahrnující kanalizace, vodovod a elektro-připojení jsou z větší části dokončeny.

Resort Štěpánka je náš první takový projekt s konceptem bydlení pro seniory v České republice a celou dosavadní přípravu a výstavbu jsme financovali ze svého. Nyní s velkým potěšením oznamujeme, že další financování stavby (i vzhledem k předvedené kvalitě) na sebe smluvně převzala renomovaná, ryze česká bankovní instituce Fio banka, a.s. Toto financování nám má (kromě jiného) v budoucnu umožnit splácení půjčených prostředků za přijatelných podmínek až po dobu dalších 25 let od dokončení.

Tímto moc děkujeme všem našim partnerům a družstevníkům za důvěru, zájem, podněty a velmi silnou podporu na poslední členské schůzi.

Přejeme vám a nám všem, ať se stále daří.

Realizační tým projektu Senior Resort Štěpánka

Bankovní financování podepsáno
Aktuality - výpis všech
Chcete se zeptat na podrobnosti?Domluvte si s námi schůzku

Jsme si vědomi, že rozhodnutí o novém bydlení je pro vás důležitým životním krokem. Proto vám rádi odpovíme na jakékoliv dotazy.
Těšíme se na vás.