Ke slovu přichází kuchyně a další části interiérů našich bytů

15/05/2021

Asi se všichni shodneme, že skutečný domov se neobejde bez funkčního a kvalitního nábytku, vybavení a doplňků, které každému prostoru dají jedinečnost a budou nám taky dlouho dělat velkou radost.

Toto vše v různých standardech a rozsahu může nabídnout HANÁK NÁBYTEK prostřednictvím interiérového studia totostudio s.r.o. HANÁK NÁBYTEK přímo v Mladé Boleslavi.

Vsadili jsme na předního českého výrobce s 30letou tradicí, garantovanou kvalitou, dostatečnou výrobní kapacitou pro náš projekt a s cenou nábytku srovnatelnou i s méně známými a menšími výrobci.

 Můžeme se těšit zejména na:  

  • cenově velmi příznivou nabídku za vkusné komplety - kuchyňskou linku se značkovými spotřebiči, nábytek do koupelny, předstěnu s šatní skříní    
  • záruku na nábytek v délce 5 let a doživotní záruku na kování Blum
  • možnost zaměření nábytku ještě během výstavby k okamžitému zadání do výroby pro včasné dodání
  • nábytek vyrobený z materiálů z čistého dřeva bez obsahu odpadového recyklátu ze zdravotně nezávadných materiálů

Součástí služby je také připojení kuchyňských spotřebičů, dopojení vzduchotechnického potrubí digestoře, instalace zásuvek a LED osvětlení v kuchyňské sestavě, provedení zástěny nad pracovní deskou a uzavření prostoru mezi horními skříňkami a stropem na přání klienta.

Kromě standardního provedení si můžeme zdarma zvolit jiné vhodné řešení a značky spotřebičů podle vlastních představ a také dle doporučení bytového designera v interiérovém studiu.

Doporučujeme brzkou návštěvu interiérového studia a přejeme vám, abyste si i tuto etapu co nejpříjemněji užili.

Ke slovu přichází kuchyně a další části interiérů našich bytů
Aktuality - výpis všech
Chcete se zeptat na podrobnosti?Domluvte si s námi schůzku

Jsme si vědomi, že rozhodnutí o novém bydlení je pro vás důležitým životním krokem. Proto vám rádi odpovíme na jakékoliv dotazy.
Těšíme se na vás.