Zahajujeme kompletační práce

25/05/2021

V posledních týdnech jsme bojovali s následky koronavirového onemocnění v našich řadách. I přes tuto překážku a nutnost zvolit utlumenější pracovní režim v některých částech a v pracovních skupinách na stavbě, nedochází k žádnému zpoždění konečného termínu dokončení a předání bytů družstevníkům k užívání na podzim tohoto roku.

V duchu přísloví „Co tě nezabije, to tě posílí“ jsme se s posíleným týmem nyní pustili do kompletačních prací v budově A. U většiny bytů máme již osazeny vnitřní zárubně dveří, dokončeny obklady a dlažby koupelen a WC, osazenu sanitární techniku, namontovány skleněné zástěny, provedenu výmalbu a zkompletovánu elektroinstalaci. Jedno patro je již plně k dispozici podlahářům, kteří brousí, penetrují a pokládají závěrečnou samonivelační stěrku, po které už bude následovat pokládka vinylové podlahy.

Fasáda až na nějaké zbývající detaily dokončena, nosná konstrukce zábradlí a pro slunolamy na lodžiích a balkonech z větší části namontována a ve stejném stavu je i pokládka venkovní dlažby či montáž venkovních žaluzií. Střecha kompletně dokončena včetně vodotěsné zkoušky a připravena na provedení ozelenění.

Nijak pozadu nejsme ani v budově B, kde dokončujeme obklady a dlažby koupelen bytů, provádíme sádrokartonové konstrukce podhledů ve společných chodbách jednotlivých podlaží, montujeme nosnou konstrukci pro zábradlí a slunolamy na balkonech. Kamenná fasáda, výrazný prvek celého přízemí všech budov, je z velké části namontována.

 

Fasáda na budově C je dle plánu ze všech fasád dokončována jako poslední a podobně tomu tak bude i u ostatních stavebně-montážních prací. Předpokládáme, že budova C se bude nejpozději v červenci nacházet ve stavu podobném jako je nyní stav dokončení v budově A.  

  

Realizační tým Senior Resort  Štěpánka    

Zahajujeme kompletační práce
Aktuality - výpis všech
Chcete se zeptat na podrobnosti?Domluvte si s námi schůzku

Jsme si vědomi, že rozhodnutí o novém bydlení je pro vás důležitým životním krokem. Proto vám rádi odpovíme na jakékoliv dotazy.
Těšíme se na vás.