Naši olympionici jedou, radost pohledět a také my se snažíme o nejlepší výsledky

31/07/2021

Neuvěřitelné úspěchy našich sportovců na olympiádě v Tokiu jsou pro nás povzbuzením i v tom našem „závodě“ při výstavbě Senior Resortu Štěpánka v Mladé Boleslavi. Cílová rovinka je již na dohled a vypadá to, že i přes všechny nepřízně a vnější překážky dosáhneme skvělého výsledku spolu s vynikající kvalitou a zanecháme snad po sobě velmi dobrý dojem.

Pokud se máme ohlédnout za naším čtyřletým „olympijským mladoboleslavským snem“, od prvního dne jsme všichni v extrémní pracovní zátěži, která za celou dobu nepolevila. Nicméně musíme dál vytrvat, nic nevzdat a hlavně si přes různé dílčí prohry zachovat víru v konečný úspěch. Už teď však víme, že po dosažení „medaile“ naše úsilí neskončí, protože se připravujeme na další etapu. A budeme spoléhat na vás, co nám fandíte, že nás opět podpoříte.

Jak to vypadá na „cílové rovince“, dokumentujeme aktuálními fotografiemi. Pokud jsme vám psali, že od začátku jsme "v maximálním svalovém zapojení“, tak nyní před koncem přidáváme ještě víc a jedeme úplně nadoraz. Doděláváme důležité detaily na střechách a jejich budoucím ozelenění. Dokončujeme venkovní zábradlí a veškeré navazující prvky včetně elegantních a skutečně velmi funkčních a praktických slunolamů. Pěknou ozdobou budov je venkovní bezrámové skleněné zábradlí a obložení přírodním kamenem. Finišujeme také s dlažbou prostorných balkonů, lodžií a teras, někde zbývá dodat už jen lehátko, stolek, skleničky a vychlazený sekt.

Prostory budoucích zahrad se přiblížily ke konečné výškové úrovni a my můžeme začít s výstavbou architektonicky působivé konstrukce zahradního altánu i kaple.

Obrovské lijáky v posledních týdnech dokonale prověřily vodotěsnost podzemní části budov a funkčnost kanalizace. Jsme rádi, že je vše v pořádku a můžeme bez problémů v nejbližších dnech provést pokládku finální epoxidové stěrky na podlahách v podzemních garážích a sklepech.

Uvnitř všech budov pilně dokončujeme různé detaily. Někde v bytech montujeme poslední prvky vypínačů, zásuvky a dveře s kováním, jinde ještě pokládáme vinylové podlahy. Ve společných chodbách jednotlivých podlaží jsme také neponechali nic náhodě. U každého vstupu do bytu máme radost z oku lahodící barevné kombinace podlahy a propojení se vstupním portálem do každého bytu a sníženým podhledem. Při východu z každého bytu nás pak přívětivě uvítá obložený portál obou výtahů.

A komu by ještě ani toto nestačilo, může se těšit v přízemí budovy B na příjemně zařízený interiér foyer a přilehlých prostor s odpočinkovými zónami, kavárnou, knihovnou, jídelnou a restaurací s venkovní terasou a galerií. Odtud budou naši senioři odpočatí a osvěžení vyrážet za dalšími službami v přilehlých křídlech přízemí. Zatím to sice ještě nevypadá, protože pracujeme na montážích technologických rozvodů pod stropy, ale věříme, že si už také dokážete představit, jaké místo pro nevšední zážitky a přátelská setkání tady vzniká.

Jste zvědaví, jaké služby v přízemí budou? Výsledky našich dlouhodobých jednání s obchodními partnery, kteří budou jednotlivé služby pro seniory provozovat, se zde na našem webu dozvíte jako první, sledujte nás.

Přejeme hezké letní dny.

Realizační tým Senior Resort Štěpánka    

Naši olympionici jedou, radost pohledět a také my se snažíme o nejlepší výsledky
Aktuality - výpis všech
Chcete se zeptat na podrobnosti?Domluvte si s námi schůzku

Jsme si vědomi, že rozhodnutí o novém bydlení je pro vás důležitým životním krokem. Proto vám rádi odpovíme na jakékoliv dotazy.
Těšíme se na vás.