Termín kolaudace a nastěhování

30/11/2021

Rádi bychom vás informovali o aktuálně předpokládaném termínu kolaudace a nastěhování do projektu, jak je můžeme s ohledem na stav výstavby a řízení, prohlásit.

Kolaudační řízení projektu jsme zahájili minulý týden a od té doby všechny kroky kontinuálně probíhají (máme již vydány některé souhlasy a stanoviska příslušných správních orgánů). Provádí se také poslední fáze prací na výstavbě projektu. Oproti původně plánovanému termínu nyní předpokládáme, že kolaudační souhlas získáme do konce roku 2021 a byty budeme klientům předávat od počátku ledna 2022.

Mrzí nás, že nemůžeme předat byty dříve, ovšem výrazně nás nyní zbrzdil především COVID-19. Ačkoli zpoždění způsobená epidemií v loňském roce a letos na jaře jsme vždy zdárně vyrovnali, v této podzimní vlně nám kvůli pandemii prakticky ze dne na den vypadlo několik celých specializovaných týmů pracovníků a po určitou dobu byla ve stavu nemocných nebo v karanténě dokonce většina vedoucích pracovníků stavby. Navíc v důsledku nečinnosti jednoho ze správních orgánů dojde k připojení projektu k elektřině, což je krok nezbytný pro kolaudaci, teprve v následujících dnech.

Věříme, že změnu předpokládaného termínu kolaudace a nastěhování přijmete – vzhledem k závažnosti jejích příčin – s laskavým pochopením. Nasazujeme skutečně veškeré úsilí pro to, aby kolaudace a předání bytů proběhly co nejdříve. Děkujeme vám za vaši přízeň.

Realizační tým Senior Resort Štěpánka

Termín kolaudace a nastěhování
Aktuality - výpis všech
Chcete se zeptat na podrobnosti?Domluvte si s námi schůzku

Jsme si vědomi, že rozhodnutí o novém bydlení je pro vás důležitým životním krokem. Proto vám rádi odpovíme na jakékoliv dotazy.
Těšíme se na vás.